Špatná instalace snižuje životnost klimatizace, proto vsaďte na profesionály

Klimatizační zařízení jsou investicí do bydlení, a proto, pokud vybíráme čím bychom si doma chtěli chladit/topit, musíme dbát nejen na to, jaké zařízení si vybereme, ale musíme si i uvážlivě vybrat spolehlivou firmu, která nám klimatizace nainstaluje.

montážní tým klimatizace
Jeden z našich montážních týmů

Naši technici disponují potřebnými certifikáty, jsou pravidelně školeni a dodržují veškeré bezpečnostní požadavky, aby zajistili vaši i svou bezpečnost.

V České republice je ze zákona dáno, že instalaci musí provádět montážník s certifikací pro zacházení s chladivovými plyny, které jednotka obsahuje, tzn. že i v případě zakoupení Proto i při koupi samotné jednotky, je buď nutné u naší firmy objednat montáž, nebo variantou je předložení smlouvy o dílo na instalaci u nás zakoupené klimatizace jinou, avšak kvalifikovanou osobou.  Klimatizační jednotka je systém, nelze ji tedy jen zapojit do zásuvky (pokud se nejedná o mobilní klimatizaci), a tak při neodborné instalaci může dojít k úniku chladiva, ať již při instalaci samotné či časem během provozu. V důsledku úniku chladiva jednotka nebude pracovat správně. V tomto případě máte možnost buď opravy nebo v některých případech je třeba celý systém vyměnit.

Na konec něco pro zasmání – obrázky instalace klimatizací v zahraničí…..nebojte s námi takové opičárny neuvidíte

špatná instalace klimatizace
Takto ne!
špatná montáž klimatizace
Ani takovouto montáž u nás neuvidíte.Zpět na výpis aktualit