Čistička vzduchu s ionizátorem

Trápí Vás alergie, problémy s imunitou nebo deprese?

Mimo jiné faktory ovlivňující zmíněné problémy, je kvalita vzduchu jedním z faktorů, který negativně působí na naše fyzické ale i duševní zdraví.

Zlepšete své prostředí. Zatočte s negativními vlivy městského vzduchu.

V nabídce našeho eshopu si můžete vybrat z nejúčinnějších čističek vzduchu.

Většina z nás tráví většinu svého času ve městech a do přírody se dostane pouze jednou za čas. Když však do přírody vyrazíme, určitě si okamžitě všimneme, jak je vzduch v přírodě odlišný, od toho začouzeného vzduchu ve městě, od smogu, se kterým se dennodenně stýkáme.

Čističky vzduchu s ionizátorem nám vytváření pozitivní ionty, které jsou přínosné v prostoru, protože nám simulují prostředí jako je například v lese nebo u vodopádů.

Ionizátory v čističkách vzduchu pomohou čistit vzduch a jeho kvalitu přiblížit tomu v přírodě. Pokud trpíte dýchacími potížemi, jistě víte, že u moře se Vám dýchá lépe. Je to způsobeno množstvím záporných iontů obsažených ve vzduchu. V přírodě se hladina záporných iontů pohybuje od 1000-1500 na cm³. V bytech a městských domech je to pouze 100-200 na cm³. Záporné ionty, které se nám dostanou ze vzduchu do krve působí, ve své míře, jako antihistaminikum, a pozitivně ovlivňují látky, které alergikům a astmatikům znepříjemňují dýchání, působí také velmi pozitivně, pokud máme ve svém okolí kuřáka, jelikož likvidují cigaretový kouř.

Ionizátor vzduchu může být součást čističky vzduchu i klimatizace

Ionizátory vzduchu nejsou nijak malým doplňkem do interiéru, proto při jejich nákupu nezvažujeme pouze kvalitu a cenu, ale i možnost využití.

Nejčastěji se setkáváme s ionizátory vzduchu, které jsou součástí v čističkách.

čistička vzduchu
klimatizace s čištěním vzduchu
klimatizace s čištěním vzduchu

Čističky vzduchu s ionizátorem nám nejen vytvářejí požadované záporné iony ve vzduchu, ale také vzduchu vyčistí od dalších částic, které nám mohou v místnosti znepříjemňovat dýchání.

Uvnitř čističky vzduchu DAIKIN MCK75JVM Ururu najdete:

Ionizátor vytváří velké množství záporných iontů a tím urychluje shlukování a sedimentaci prašných částic z ovzduší. Ovzduší je tak díky generátoru iontů nejen čisté, ale i svěží.

Další možností jak si vyčistit vzduch v domácnosti je pořídit si klimatizační jednotku s ionizátorem, nebo s celou čističkou vzduchu. Nejen, že si v horkých dnech ochladíte místnost, v chladných dnes si ji ohřejete, ale také si vzduch v domácnosti vyčistíte a tím eliminujete výše zmíněné negativní prvky obsažené ve vzduchu, který dýcháme. Velkou výhodou je, že v místnosti máte pouze jedno zařízení upevněné na stěně, v interiéru máte pak stylový funkční doplněk, který Vám nezabírá užitkový prostor.

Klimatizace Panasonic Etherea s čištěním vzduchu

Klimatizace Panasonic ETHEREA je dokonalým doplňkem zdravé, moderní domácnosti.

Zjistěte více o možnostech dnešních klimatizací.